Dračie pádlo

3 položiek celkom
Panda C1 dračie tréning
€24,50

Dračie pádlo tréningové. Duralové žrď a plastový list.

Profiplast Drago
1-2 týždne
€33

Pádlo pre dračie lode s dobrým záberom. Ľahké a odolné.

Panda C1 dračie pádlo
€40

Drevené pádlo Panda určené pre dračie lode. Drevo sa výborne drží v ruke, nechladí.

Dračie pádlo

Dračie pádla vychádza z kanoistického pádla, je výrazne kratšie so špecifickým listom, ktorý má elipsovitý tvar, v hornej časti je užší, v spodnej časti širší, má menšiu plochu listu. Tvar je podobný rýchlostnému listu. Závodník na dračej lodi s ním vo veľkej frekvencii musí pravidelne údáva rýchlosť. Dĺžka pádla sa pohybuje od 105 do 130 cm. Pádla sú vyrobené z dreva alebo kombinácie duralu (hliník) a termoplastového listu.

Ako vybrať dračie pádlo ? Minimálna dĺžka pádla sa určuje tak, že ak si sadnete na lavičku a pádlo postavíte vertikálne vedľa seba, tak by sme mali dokázať prstami uchopiť hlavičku pádla takmer vystretou rukou. Maximálna dĺžka pádla by mala končiť tri prsty pod podpazuším, ak pádlo postavíme vertikálne vedľa seba.

V prípade, že potrebujete poradiť s výberom, alebo máte otázky, sme tu pre vás! S výberom vám ochotne pomôžeme a poradíme. Neváhajte sa nám ozvať !

Vodaci.sk - najväčší vodácky obchod. Ponuka platí do vyčerpania zásob. Všetky ceny sú konečné.
Upozornenie: Všetky texty na stránke Vodaci.sk sú chránené autorským zákonom, zákonom o ochranných známkach a príslušnými ustanoveniami obchodného zákonníka o nekalej súťaži. Viac o právnych informáciach ...