Kontakt

 

 Špecializovaný vodácky obchod Vodaci.sk prevádzkuje :Vodaci.sk overený obchod Heureka

22 s.r.o.
Hraničiarska 31/18
851 10 Bratislava V

E-mail: info@vodaci.sk
Mobil: +421 944 90 90 03

IČO: 46753541
IČ DPH: SK2023577545
22 s.r.o. je zapísaná od 14.8.2012 v Obchodnom registri Okresného súdu Ba 1 vložka číso 83353/B
Orgán dozoru: Ústredný inšpektorát Slovenskej obchodnej inšpekcie
Bankové spojenie: 2300354803/8330
SWIFT / BIC: FIOZSKBAXXX

 

Technické a administratívne záležitosti prevádzky stránky, spolupráca: info@vodaci.sk

 

 

 

Sme Vodáci a milujeme vodu!

Voda priniesla do našich životov dobrodružstvo, zábavu, emócie. Voda nás naučila podať pomocnú ruku neznámemu vodákovi a nepýtať sa kedy nám to vráti. Na vode sme spoznali pokoru, skromnosť a kamarátov, Voda nám prináša nečakané situácie, výzvy a radosť z ich zdolávania.

Okrem zdolávania prekážok považujeme za dôležité nasadnúť do lode s dobrými parťákmi. Pretože keď prídu skutočné výzvy, musíte sa na svoju posádku spoľahnúť. Nám vo Vodaci.sk sa postupne podarilo vyskladať posádku, v ktorej každý člen je dôležitou súčasťou tímu a prispieva k tomu, aby sme nové nápady, myšlienky a vylepšenia, ktorými nás inšpirujete aj vy, dokázali rýchlo a kvalitne realizovať.

Naša ponuka vodáckych potrieb je postavená na kvalitných lokálnych výrobcoch, ktorých lode, pádla, oblečenie na vodu a doplnky sami používame. Je to jediná cesta, ako ich skutočne spoznať a zodpovedne vám ich odporučiť. S výrobcami máme výborné vzťahy, intenzívne komunikujeme, spolupracujeme, u niektorých sa priamo podieľame na vývoji produktov. Vďaka týmto dobrým vzťahom sa nám často podarí zdolať aj veľké výzvy, ktoré nám pripravíte :).

Dlhodobo sa snažíme o rozvoj vodnej turistiky, podporu mladých talentovaných vodákov, budovanie komunity vodákov a nadväzovanie nových, zaujímavých možností spolupráce.

Voda prináša množstvo krásnych zážitkov, a my budeme radi, ak tie vaše začnú práve u nás.
Vodaci.sk, 2008

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.