Výhody nákupu

Zákazníci u nás radi nakupujú, pretože:

Sme odborníci
Vodou žijeme, vodu milujeme, na vode a pri vode sme vyrástli. Vďaka tomu máme dlhoročné skúsenosti a vieme Ti poradiť, odporučiť, pomôžeme vybrať najvhodnejší tovar pre Teba.

Sme najrýchlejší
Vďaka veľkému skladu a sieti lokálnych výrobcov Ti vieme ponúknuť tovar okamžite k odberu alebo do niekoľkých pracovných dní u Teba. Vieme, že najmä v lete záleží na každom dni na vode, preto sa vždy snažíme každú objednávku vybaviť čo najrýchlejšie.

Veľký výber vodáckeho tovaru
Patríme medzi najväčšie vodácke obchody na Slovensku.
 Máme sklad lodí, pádiel, vodáckeho oblečenia a doplnkov. Najpredávanejší tovar držíme skladom v širokých paletách farieb a veľkostí.

Sme autorizovaný predajca
Sme autorizovaný predajca a oficiálny zástupca overených výrobcov ako
Gumotex, HIKO sport, Profiplastna ktorých vyrastala celá generácia vodákov. Od začiatku spolupracujeme s ďalšími progresívnym výrobcami, ktorý svojimi výrobkami očarili celý svet.

Garantujeme 30 dní na vrátenie tovaru
Všetci naši zákazníci majú možnosť vrátiť tovar v neporušenom stave, bez udania dôvodu až 30 dní od prebratia zásielky.

Dopravíme zadarmo
Všetky objednávky nad 100€
vrátane lodí doručíme úplne zadarmo. Maximálna cena dopravy u nás je 3,3 €. Cena je konečná, dobierka je maximálne 0,99€. Balné ani žiadne skryté poplatky neúčtujeme.

Dávame stále viac
Držíme ceny pri zemi, staviame na overených značkách, ktoré sami poznáme, budujeme komunitu, podporujeme talenty a neustále sa snažíme všetky naše aktivity zlepšovať. 
 

Prajeme Ti príjemný nákup a v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať.


Užitočné informácie