Výhody nákupu

 

Vodáci u nás radi nakupujú, pretože:

Sme odborníci na vodnú turistiku, divokú vodu, rafting a seakayaking. Vodou žijeme, vodu milujeme, na vode a pri vode sme vyrástli. Vďaka tomu máme dlhoročné skúsenosti a vieme vám poradiť, odporučiť, pomôžeme vám vybrať najvhodnejší tovar pre vás.

Sme najväčší vodácky obchod na Slovensku. Máme najväčší sklad lodí, pádiel, vodáckeho oblečenia doplnkov. Najpredávanejší tovar držíme skladom v širokých paletách farieb a veľkostí.

Sme najrýchlejší. Vďaka veľkému skladu a sieti lokálnych výrobcov vám vieme ponúknuť tovar okamžite k odberu, alebo do troch pracovných dní u vás. Vieme, že najmä v lete záleží na každom dni na vode, preto sa vždy snažíme každú objednávku vybaviť čo najrýchlejšie.

Sme autorizovaný predajca a oficiálny zástupca overených výrobcov ako Gumotex, HIKO sport, Profiplast na ktorých vyrastala celá generácia vodákov. Od začiatku spolupracujeme s progresívnym výrobcom ZET Kayaks, ktorý svojimi kajakmi očaril celý svet. S väčšinou firiem spolupracujeme dlhé roky, poskytujeme im spätnú väzbu, podielame sa na vývoji.

Poskytujeme autorizovaný servis kompletného vodáckeho vybavenia. Na vybraný tovar u nás získate predĺženú záruku. V prípade, ak sa vám tovar pokazí požičiame vám náhradný, aby ste uprostred sezóny nezostali na suchu.

Garantujeme 30 dní na vrátenie tovaru. Všetci naši zákazníci majú možnosť vrátiť tovar v neporušenom stave, bez udania dôvodu až 30 dní od prebratia zásielky.

Dopravíme zadarmo všetky objednávky nad 100€, vrátane pevných lodí. Maximálna cena dopravy u nás je 3,3€, cena je konečná, dobierka je maximálne 0,60€. Balné ani žiadne skryté poplatky neúčtujeme.

A dávame stále viac. Držíme ceny pri zemi, každoročne nový sortiment, staviame na overených značkách, ktoré sami používame, budujeme komunitu podporujeme talenty a neustále sa snažíme všetky naše aktivity zlepšovať. 

 

Prajeme vám príjemný nákup vodáckych potrieb, a v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.