Rýchlorozkladacie stany

1 položiek celkom
turisticke lepidlo mcnett sema grip
–11 %
8,80 €

Súprava záplat a polyuretánového lepidla na opravu nafukovačiek, stanov a outdoorových potrieb.

885

Rýchlorozkladacie stany Quechua v sebe spájajú bezpečnosť, odolnosť, pohodlné a rýchle rozloženie s praktickým dizajnom.
Sekundové stany od firmy Quechua spoznáte jednoducho podľa plochých diskovitých obalov v ktorých sú stany balené a jednoducho prenášané vďaka rukoväti aj popruhom na chrbát a podľa spokojných majiteľov, ktorí sa budú vybalení ako prví. Na rozloženie potrebujete sekundy. Disk vyberiete z obalu, vyhodíte do vzduchu a na zem dopadá dvojvrstvový stan pripravený na použitie.

Zloženie stanu aby bol opäť pripravený na použitie Vám zaberie trochu viac času, ale výrobca Vám pomôže aj teraz. Rôznymi symbolmi, značkami a pomôckami Vám jeho balenie uľahčí. Aj tak však budete potrebovať trochu cviku.

Stan do každého počasia! Konštrukcia je pevná a čo je podstatné - bez zbytočných švov. Preto aj jeho odolnosť voči vode prestavuje slušných do 450litrov za hodinu na meter štvorcový.
Poručí větru i dešti
Co domorodého táborníka trochu znejistí, je chybějící údaj o nepromokavosti tropika a podlážky tak, jak je na něj zvyklý ze všech tuzemských katalogů. Na obalu se pouze dočte "shower tested."
Výrobce však upřesňuje, že ona shower obnáší 450 litrů vody za hodinu na metr čtvereční textilie. A to je koneckonců pěkné číslo. Oba testované stany s námi prožily deště a vždy obstály na jedničku.
Zajímavě řešená konstrukce nevytváří žádné zbytečné švy. Ty nezbytné jsou standardně podlepené. Ventilaci obstarávají dva větrací otvory umístěné na bocích (v místě, kde se střetávají obě laminátové obruče) a jedno větrací okénko v zadní stěně stanu, překryté stříškou s výztuhou.

Pokroková konštrukcia, pohodlný obal na nosenie robí zo stanu ideálneho pomocníka do miernych klimatických podmienok, vhodný pre dobrodruhov do lodí aj kempov.