HIKO sport vodácke novinky

HIKO sport, obľúbený český výrobca vodáckého oblečenia a potrieb pre vodákov si pre vás pripravil zaujímavé novinky na novú sezónu.

Hiko sport nové logoHIKO v novej sezóne už na prvý pohľad zaujme novým logom. Nové logo kontinuálne vychádza z pôvodného, je jednoduchšie, údernejšie a bude dobre rozoznateľné. A s trochou predstavivosti v logu nájdete pádlujúceho vodáka.

Z nových produktov nás zaujali predovšetkým plávacia vesta Stamina, prispôsobená pre vytrvalostné preteky, opatrená vreckom na tekutiny (CamelBag), tromi malými ľahko prístupnými vreckami na občerstvenie a prednou uzatvárateľnou kapsou.

Druhou novinkou, ktorá stojí za pozornosť sú neoprénové topánky Contact. Ultratenký neoprén, tenkú podrážku a vylepšené obúvanie ocenia najmä slalomári a freestyleri. Topánky Contact sú teraz v uvádzacej cene.

Treťou novinkou, ktorú by ste nemali prehliadnúť su štýlové lycrové tričká HIKO SHADE, ktoré sú nasledovníkmi obľúbených tričiek Rushguard. Nový strih, nový dizajn ale predovšetkým výborné chladivé vlastnosti trička počas horúcich dní sú jeho hlavné výhody.

Ako sme sa dozvedeli, HIKO pripravuje aj ďalšie novinky, na ktoré sa môžeme tešiť počas sezóny.