Nové pádla a listy Profiplast

Český výrobca pádiel Profiplast pripravil na sezónu 2014 zaujimavé novinky.

Profiplast Storm nova rada padiel na Vodaci.skHlavnou novinkou Profiplastu sú dve úplne nové rady pádiel - Relax a Storm. Relax je určený rekreačným vodákom, pádla sú odľahčené, pritom však ostala zachovaná ich pevnosť a dlhovekosť. Listy dostali nový, ostrý tvar a na prvý pohľad zaujme výrazné rebro. Pádla majú silný a stabilný záber, a vďaka rebru dobrú tuhosť. Vďaka kvalitnému termoplastu je rebro vnútri duté. Vďaka tomu sa podarilo znížiť výrazne hmotnosť každého pádla.

Profiplast Storm je špičková rada pádiel z materiálu GIT. Pádla si rýchlo obľúbili amatéri i športovci. Ku klasickým pádla pribudli dve novinky touringové pádlo Vesi a Stand up pádlo Flot. Obe sú vyrobené z mäkšieho materiálu, ide o polypropylén vstrekovaný do GIT formy. Pádla sú mäkšie, pre SUP i touring majú však výborné vlastnosti. Poznávacím znamením je krásna limetková farba.

Ďalšou novinkou sú odľahčené hlavičky na kanoistických pádlach. Nová hlavička je rebrovaná, čím sa opäť výrobcovi podarilo ušetriť hmotnosť. Samozrejme pevnosť a odolnosť zostala zachovaná. 

Nové pádla Profiplast sa nám veľmi páčia, preto z nich budeme mať veľký výber skladom, aby sme vám ich mohli doručiť čo najskôr. Vieme, že v lete na vode sa počíta každý deň :).

 

Profiplast pádlo, nové pádla na Vodacisk