Lepidlo X-tremefix expedition 0,5 kg

Kód: 518
19,99 € –5 %
Lepidlo X-tremefix expedition 0,5 kg
19,99 € –5 % 18,95 €
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
22.04.2024
X-tremefix lepidlo 0,5 kg v plechovke pre vodákov, turistov, horolezcov, potápačov, speleo a expedície.

Detailné informácie

Podrobný popis

X-tremefix lepidlo balenie 0,5 kg je vhodné pre vodácke oddiely, cestovky, dielne alebo väčšie opravy. Lepidlo využijú vodáci, potápači, turisti, horolezci, speleo a mnohí ďalší.

  • 500 gramov lepidlo na báze polyuretanu
  • lepí veľké množstvo materiálov
  • vhodné pre vodákov, potápačov, turistov, horolezcov
  • tvrdidlo X-tremefix zyvšuje pevnosť spoja

X-tremefix je kvalitné univerzálne lepidlo na báze polyuretánu. Prednosti lepidla spočívajú v použiteľnosti pre širokú škálu materiálov, v jeho ľahkej aplikácii a vo vynikajúcich parametroch lepených spojov. Spoje majú vysokú pevnosť, sú transparentné, pružné a voděodolné. Teplotná odolnosť -30 ° C až +80 ° C.

Balenie v plechovke. Pri použití v kombinácii s tvrdidlom X-Tremefix sa ešte zvyšuje pevnosť spoja, jeho tepelná a chemická odolnosť a skracuje sa čas dozrievania lepidlá.

 

Lepidlá X-tremefix lepia:  PVC nánosové textílné materiály z ktorých sa vyrábajú nafukovacie člny a plachtoviny, textilné materiály s rôznymi typmi nánosov ako nitrilon, prírodný kaučuk, chloroprén, polyuretan, textilné materiály s rôznymi typmi záterov a mebrán ako Goretex, Sympatex a ďalšie, mäkčené PVC a PVC fólie, plasty ABS, plexisko, PUR, poluretánové pryže, polyuretánové peny, neoprény, koža, koženka, papier a drevo.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k lodiam
Záruka: 1 rok
5
4x
4
1x
3
1x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MP Avatar autora | 3.08.2018
ok
5
PI Avatar autora | 13.07.2018
Spokojny som.