Lepidlo X-tremefix expedition 0,5 kg

518
5 hodnotení
  • 1 z 2
X-tremefix lepidlo 0,5 kg v plechovke pre vodákov, turistov, horolezcov, potápačov, speleo a expedície.
  • €17 €2 –12 %
    €12,50 bez DPH
  • (5 ks) Skladom
€15
Kategória: Príslušenstvo k lodiam
Záruka: 1 rok
 

X-tremefix lepidlo balenie 0,5 kg je vhodné pre vodácke oddiely, cestovky, dielne alebo väčšie opravy. Lepidlo využijú vodáci, potápači, turisti, horolezci, speleo a mnohí ďalší.

  • 500 gramov lepidlo na báze polyuretanu
  • lepí veľké množstvo materiálov
  • vhodné pre vodákov, potápačov, turistov, horolezcov
  • tvrdidlo X-tremefix zyvšuje pevnosť spoja

X-tremefix je kvalitné univerzálne lepidlo na báze polyuretánu. Prednosti lepidla spočívajú v použiteľnosti pre širokú škálu materiálov, v jeho ľahkej aplikácii a vo vynikajúcich parametroch lepených spojov. Spoje majú vysokú pevnosť, sú transparentné, pružné a voděodolné. Teplotná odolnosť -30 ° C až +80 ° C.

Balenie v plechovke. Pri použití v kombinácii s tvrdidlom X-Tremefix sa ešte zvyšuje pevnosť spoja, jeho tepelná a chemická odolnosť a skracuje sa čas dozrievania lepidlá.

 

Lepidlá X-tremefix lepia:  PVC nánosové textílné materiály z ktorých sa vyrábajú nafukovacie člny a plachtoviny, textilné materiály s rôznymi typmi nánosov ako nitrilon, prírodný kaučuk, chloroprén, polyuretan, textilné materiály s rôznymi typmi záterov a mebrán ako Goretex, Sympatex a ďalšie, mäkčené PVC a PVC fólie, plasty ABS, plexisko, PUR, poluretánové pryže, polyuretánové peny, neoprény, koža, koženka, papier a drevo.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

3,6 5 hodnotení
Pridať hodnotenie
5
2x
4
1x
3
1x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.